ගෙදර > නිෂ්පාදන > ප්රතිරෝධක > කුහර ප්රතිරෝධක මගින් > FMP100FTF52-412R
FMP100FTF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYරූප යොමු කිරීම සඳහා පමණි.
නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා නිෂ්පාදන පිරිවිතර බලන්න.
Components-World.HK, අවුරුදු 1 ක වගකීම් වෙතින් විශ්වාසයක් ඇති FMP100FTF52-412R මිලදී ගන්න
Quote එකක් ඉල්ලන්න
කොටස් අංකය FMP100FTF52-412R
නිෂ්පාදක Yageo
විස්තර RES MF 1W 1% AXIAL
(ඇමෙරිකානු ඩොලර්)
5000 pcs
Product parameter
කොටස් අංකය FMP100FTF52-412R නිෂ්පාදක Yageo
විස්තර RES MF 1W 1% AXIAL නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
ප්රමාණය කොපමණද 2442394 pcs දත්ත පත FMP Series
වර්ගය ප්රතිරෝධක ඉවසීම ±1%
උෂ්ණත්වය සංගුණකය ±100ppm/°C සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම Axial
ප්රමාණය / ප්රමාණය 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) මාලාවක් FMP
ප්රතිරෝධය 412 Ohms බලය (වීට්ස්) 1W
ඇසුරුම් කිරීම Tape & Box (TB) ඇසුරුම / නඩු Axial
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය -55°C ~ 155°C අවසන් කිරීම් ගණන 2
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය Lead free / RoHS Compliant උස - ආසන (උපරිම) -
විශේෂාංග Flame Proof, Safety විස්තරාත්මක සටහන 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film