ගෙදර > නිෂ්පාදන > ප්රතිරෝධක > කුහර ප්රතිරෝධක මගින් > WW1FT412R
WW1FT412R
WW1FT412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYරූප යොමු කිරීම සඳහා පමණි.
නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා නිෂ්පාදන පිරිවිතර බලන්න.
Components-World.HK, අවුරුදු 1 ක වගකීම් වෙතින් විශ්වාසයක් ඇති WW1FT412R මිලදී ගන්න
Quote එකක් ඉල්ලන්න
කොටස් අංකය WW1FT412R
නිෂ්පාදක Stackpole Electronics, Inc.
විස්තර RES 412 OHM 1W 1% AXIAL
(ඇමෙරිකානු ඩොලර්)
2500 pcs
Product parameter
කොටස් අංකය WW1FT412R නිෂ්පාදක Stackpole Electronics, Inc.
විස්තර RES 412 OHM 1W 1% AXIAL නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
ප්රමාණය කොපමණද 229981 pcs දත්ත පත Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
වර්ගය ප්රතිරෝධක ඉවසීම ±1%
උෂ්ණත්වය සංගුණකය ±20ppm/°C සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම Axial
ප්රමාණය / ප්රමාණය 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm) මාලාවක් WW
ප්රතිරෝධය 412 Ohms බලය (වීට්ස්) 1W
ඇසුරුම් කිරීම Tape & Reel (TR) ඇසුරුම / නඩු Axial
වෙනත් නම් WW 1 412 1% R