ගෙදර > නිෂ්පාදන > ප්රතිරෝධක > චිප ප්රතිරෝධක - මතුපිට කන්ද > RNCF1206BTE412R
RNCF1206BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYරූප යොමු කිරීම සඳහා පමණි.
නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා නිෂ්පාදන පිරිවිතර බලන්න.
Components-World.HK, අවුරුදු 1 ක වගකීම් වෙතින් විශ්වාසයක් ඇති RNCF1206BTE412R මිලදී ගන්න
Quote එකක් ඉල්ලන්න
කොටස් අංකය RNCF1206BTE412R
නිෂ්පාදක Stackpole Electronics, Inc.
විස්තර RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1206
(ඇමෙරිකානු ඩොලර්)
5000 pcs
Product parameter
කොටස් අංකය RNCF1206BTE412R නිෂ්පාදක Stackpole Electronics, Inc.
විස්තර RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1206 නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
ප්රමාණය කොපමණද 876721 pcs දත්ත පත Resistor Packaging SpecRNCF Series
වර්ගය ප්රතිරෝධක ඉවසීම ±0.1%
උෂ්ණත්වය සංගුණකය ±25ppm/°C සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම 1206
ප්රමාණය / ප්රමාණය 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) මාලාවක් RNCF
ප්රතිරෝධය 412 Ohms බලය (වීට්ස්) 0.333W, 1/3W
ඇසුරුම් කිරීම Tape & Reel (TR) ඇසුරුම / නඩු 1206 (3216 Metric)
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය -55°C ~ 155°C අවසන් කිරීම් ගණන 2
තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL) 1 (Unlimited) නිෂ්පාදකයා සම්මත නායක වේලාව 12 Weeks
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය Lead free / RoHS Compliant උස - ආසන (උපරිම) 0.026" (0.65mm)
විශේෂාංග Automotive AEC-Q200 අසමත් වීම -
විස්තරාත්මක සටහන 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film සංයුතිය Thin Film