ගෙදර > නිෂ්පාදන > ප්රතිරෝධක > චිප ප්රතිරෝධක - මතුපිට කන්ද > RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYරූප යොමු කිරීම සඳහා පමණි.
නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා නිෂ්පාදන පිරිවිතර බලන්න.
Components-World.HK, අවුරුදු 1 ක වගකීම් වෙතින් විශ්වාසයක් ඇති RNCF0402BTC412R මිලදී ගන්න
Quote එකක් ඉල්ලන්න
කොටස් අංකය RNCF0402BTC412R
නිෂ්පාදක Stackpole Electronics, Inc.
විස්තර RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402
(ඇමෙරිකානු ඩොලර්)
10000 pcs
Product parameter
කොටස් අංකය RNCF0402BTC412R නිෂ්පාදක Stackpole Electronics, Inc.
විස්තර RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402 නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
ප්රමාණය කොපමණද 1525403 pcs දත්ත පත Resistor Packaging SpecRNCF Series
වර්ගය ප්රතිරෝධක ඉවසීම ±0.1%
උෂ්ණත්වය සංගුණකය ±50ppm/°C සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම 0402
ප්රමාණය / ප්රමාණය 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) මාලාවක් RNCF
ප්රතිරෝධය 412 Ohms බලය (වීට්ස්) 0.063W, 1/16W
ඇසුරුම් කිරීම Tape & Reel (TR) ඇසුරුම / නඩු 0402 (1005 Metric)
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය -55°C ~ 155°C අවසන් කිරීම් ගණන 2
තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL) 1 (Unlimited) නිෂ්පාදකයා සම්මත නායක වේලාව 12 Weeks
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය Lead free / RoHS Compliant උස - ආසන (උපරිම) 0.014" (0.35mm)
විශේෂාංග Automotive AEC-Q200 අසමත් වීම -
විස්තරාත්මක සටහන 412 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film සංයුතිය Thin Film