ගෙදර > නිෂ්පාදන > විවර්තන අර්ධ සන්නායක නිපැයුම් > ඩයිඩීස් - විකෘකවරුන් - අරයිස් > STPS10M80CFP
STPS10M80CFP
STPS10M80CFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYරූප යොමු කිරීම සඳහා පමණි.
නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා නිෂ්පාදන පිරිවිතර බලන්න.
Components-World.HK, අවුරුදු 1 ක වගකීම් වෙතින් විශ්වාසයක් ඇති STPS10M80CFP මිලදී ගන්න
Quote එකක් ඉල්ලන්න
කොටස් අංකය STPS10M80CFP
නිෂ්පාදක STMicroelectronics
විස්තර DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220FP
Product parameter
කොටස් අංකය STPS10M80CFP නිෂ්පාදක STMicroelectronics
විස්තර DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220FP නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
ප්රමාණය කොපමණද 5771 pcs දත්ත පත STPS10M80C
වර්ගය විවර්තන අර්ධ සන්නායක නිපැයුම් Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 705mV @ 5A
Voltage - DC ප්රතිරෝධය (Vr) (උපරිම) 80V සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම TO-220AB Full-Pak
වේගය Fast Recovery = 200mA (Io) මාලාවක් -
ඇසුරුම් කිරීම Tube ඇසුරුම / නඩු TO-220-3 Full Pack
වෙනත් නම් 497-11338-5 මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය - හන්දිය 175°C (Max)
ස්ථාපන වර්ගය Through Hole තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL) 1 (Unlimited)
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය Lead free / RoHS Compliant ඩයෝඩා වර්ගය Schottky
ඩයෝඩ් වින්යාසය 1 Pair Common Cathode විස්තරාත්මක සටහන Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack
වත්මන් - ප්රතිවිකුණුම් වීම් @ Vr 20µA @ 80V වර්තමාන - සාමාන්යයෙන් නිෂ්චිත (Io) (ඩයයිඩ්) 5A