ගෙදර > නිෂ්පාදන > ධාරිත්රක > ඇලුමිනියම් - පොලිමර් ස්පන්දක > 6SW220MX
6SW220MX
OMRON AUTOMATION & SAFETYරූප යොමු කිරීම සඳහා පමණි.
නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා නිෂ්පාදන පිරිවිතර බලන්න.
Components-World.HK, අවුරුදු 1 ක වගකීම් වෙතින් විශ්වාසයක් ඇති 6SW220MX මිලදී ගන්න
Quote එකක් ඉල්ලන්න
කොටස් අංකය 6SW220MX
නිෂ්පාදක Rubycon
විස්තර CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
(ඇමෙරිකානු ඩොලර්)
2000 pcs
Product parameter
කොටස් අංකය 6SW220MX නිෂ්පාදක Rubycon
විස්තර CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
ප්රමාණය කොපමණද 65541 pcs දත්ත පත SLG, SWZ, SW Series
වර්ගය ධාරිත්රක Voltage - Rated 6.3V
වර්ගය Polymer ඉවසීම ±20%
මතුපිට ඉඩ ප්රමාණය - ප්රමාණය / ප්රමාණය 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
මාලාවක් PC-CON, SW ශ්රේණිගත කිරීම් -
ඇසුරුම් කිරීම Tape & Reel (TR) ඇසුරුම / නඩු 2917 (7343 Metric)
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය -55°C ~ 105°C ස්ථාපන වර්ගය Surface Mount
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය Lead free / RoHS Compliant උස - ආසන (උපරිම) 0.114" (2.90mm)
ESR (සමාන ශ්රේණියේ ප්රතිරෝධය) 9 mOhm විස්තරාත්මක සටහන 220µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ධාරිතාවය 220µF අයදුම්පත් General Purpose
ආශ්රිත නිෂ්පාදන
6SW220M Image
  • කොටස#:6SW220M
  • නිෂ්පාදකයින්:Rubycon