ගෙදර > නිෂ්පාදන > ධාරිත්රක > පිඟන් මැටි වළං > CDR33BP102BFURAB
CDR33BP102BFURAB
CDR33BP102BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYරූප යොමු කිරීම සඳහා පමණි.
නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා නිෂ්පාදන පිරිවිතර බලන්න.
Components-World.HK, අවුරුදු 1 ක වගකීම් වෙතින් විශ්වාසයක් ඇති CDR33BP102BFURAB මිලදී ගන්න
Quote එකක් ඉල්ලන්න
කොටස් අංකය CDR33BP102BFURAB
නිෂ්පාදක Electro-Films (EFI) / Vishay
විස්තර CAP CER 1000PF 100V BP 1210
Product parameter
කොටස් අංකය CDR33BP102BFURAB නිෂ්පාදක Electro-Films (EFI) / Vishay
විස්තර CAP CER 1000PF 100V BP 1210 නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
ප්රමාණය කොපමණද 5030 pcs දත්ත පත CDR Series (MIL-PRF-55681)
වර්ගය ධාරිත්රක Voltage - Rated 100V
ඉවසීම ±1% තෙතමනය (උපරිම) 0.049" (1.25mm)
උෂ්ණත්වය සංගුණකය BP ප්රමාණය / ප්රමාණය 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
මාලාවක් Military, MIL-PRF-55681, CDR33 ශ්රේණිගත කිරීම් -
ඇසුරුම් කිරීම Bulk ඇසුරුම / නඩු 1210 (3225 Metric)
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය -55°C ~ 125°C ස්ථාපන වර්ගය Surface Mount, MLCC
තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය Lead free / RoHS Compliant
උස - ආසන (උපරිම) - විශේෂාංග -
අසමත් වීම R (0.01%) විස්තරාත්මක සටහන 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
ධාරිතාවය 1000pF අයදුම්පත් General Purpose