ගෙදර > නිෂ්පාදන > ධාරිත්රක > පිඟන් මැටි වළං > CDR32BP911BFURAB
CDR32BP911BFURAB
CDR32BP911BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYරූප යොමු කිරීම සඳහා පමණි.
නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා නිෂ්පාදන පිරිවිතර බලන්න.
Components-World.HK, අවුරුදු 1 ක වගකීම් වෙතින් විශ්වාසයක් ඇති CDR32BP911BFURAB මිලදී ගන්න
Quote එකක් ඉල්ලන්න
කොටස් අංකය CDR32BP911BFURAB
නිෂ්පාදක Electro-Films (EFI) / Vishay
විස්තර CAP CER 910PF 100V BP 1206
Product parameter
කොටස් අංකය CDR32BP911BFURAB නිෂ්පාදක Electro-Films (EFI) / Vishay
විස්තර CAP CER 910PF 100V BP 1206 නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
ප්රමාණය කොපමණද 4896 pcs දත්ත පත CDR Series (MIL-PRF-55681)
වර්ගය ධාරිත්රක Voltage - Rated 100V
ඉවසීම ±1% තෙතමනය (උපරිම) 0.051" (1.30mm)
උෂ්ණත්වය සංගුණකය BP ප්රමාණය / ප්රමාණය 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
මාලාවක් Military, MIL-PRF-55681, CDR32 ශ්රේණිගත කිරීම් -
ඇසුරුම් කිරීම Bulk ඇසුරුම / නඩු 1206 (3216 Metric)
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය -55°C ~ 125°C ස්ථාපන වර්ගය Surface Mount, MLCC
උස - ආසන (උපරිම) - විශේෂාංග -
අසමත් වීම R (0.01%) විස්තරාත්මක සටහන 910pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
ධාරිතාවය 910pF අයදුම්පත් General Purpose