ගෙදර > නිෂ්පාදන > වායුන්, තාප කළමනාකරණය > ඩීසී ෆැනර්ස් > F412R-12LB
F412R-12LB
F412R-12LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYරූප යොමු කිරීම සඳහා පමණි.
නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා නිෂ්පාදන පිරිවිතර බලන්න.
Components-World.HK, අවුරුදු 1 ක වගකීම් වෙතින් විශ්වාසයක් ඇති F412R-12LB මිලදී ගන්න
Quote එකක් ඉල්ලන්න
කොටස් අංකය F412R-12LB
නිෂ්පාදක Copal Electronics
විස්තර FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(ඇමෙරිකානු ඩොලර්)
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
කොටස් අංකය F412R-12LB නිෂ්පාදක Copal Electronics
විස්තර FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
ප්රමාණය කොපමණද 15687 pcs දත්ත පත F412R Series
වර්ගය වායුන්, තාප කළමනාකරණය පළල 12.20mm
බර 0.044 lb (19.96g) වෝල්ටීයතා පරාසය 10.2 ~ 13.8VDC
Voltage - Rated 12VDC අවසන් කිරීම 2 Wire Leads
ස්ථිතික පීඩනය 0.059 in H2O (14.7 Pa) ප්රමාණය / ප්රමාණය Square - 41mm L x 41mm H
මාලාවක් F412R RPM 4200 RPM
බලය (වීට්ස්) 480mW වෙනත් නම් 563-1136
F412R12LB
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) ශබ්දය 16.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය Lead free / RoHS Compliant
ආක්රමණික ආරක්ෂණය - විශේෂාංග -
වායු වර්ගය Tubeaxial වත්මන් වර්ගීකරණය 0.040A